Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

SATRANÇ TURNUVASI GALİPLERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

Yayın Tarihi : 27/02/2015 - 19:33

Kalecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimince, 8-15 Ocak 2015 tarihleri arasında düzenlenen 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Satranç Turnuvası sona erdi. Turnuvada dereceye giren öğrencilerimiz Kalecik Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda düzenlenen etkinlikle ödüllerini aldı. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Durali SOMUNCU, Şube Müdürleri Sayın Mevlüt ERDAL ve Sayın Ahmet Cemil BEDİR de katıldı.

Öğrencilerinin zekâ gelişimine katkı sağlamak, mücadeleci ruhlarını ve pratik zekalarını geliştirmek amacıyla her yıl Müdürlüğümüz ARGE Birimi tarafından düzenlenen satranç turnuvaları bu yıl da 8-15 Ocak 2015 tarihleri arasında, 5 lise ve 5 ortaokulumuzun katılımıyla gerçekleşti. Okullarımızın kendi içinde düzenlediği turnuvalarda dereceye giren öğrenciler, ilçe turnuvasında yarışma fırsatı yakaladılar. Öğrencilerimizin kıyasıya yarıştığı turnuvada;

Kalecik Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Muhammed ŞENOL 1.

Kalecik Cumhuriyet Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Selim ÖZDEMİR 2.

Kalecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Abdulbaki TEMÜR 3.

Kalecik İmam Hatip Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Yakup ÇELİKAĞ 4.

Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım METEM 11. sınıf öğrencisi Ahmet Can DALKIRAN 5. oldu.

Birincilik ödülünü takdim eden Müdür Sayın Durali SOMUNCU bu tür etkinliklerin öğrencilerimizin sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunduğunu, öğrencilerimizin katılımına açık olarak düzenlenen etkinliklerin daha da artarak devam edeceğini, öğrencilerimizin de bu etkinliklere katılım konusunda teşvik edilmesi gerektiğini vurguladı. Şube Müdürümüz Sayın Ahmet Cemil BEDİR de burada dereceye giren öğrencilerimize mutlaka Anakara genelinde düzenlenen diğer satranç yarışmalarına da katılmaları yönünde tavsiyede bulundu. Halk Eğitim Müdürü Mustafa KOŞAL ilçemizde satranç eğitimini geliştirmek amacıyla satranç koçluğu eğitimleri verilmesi planlandığını belirtti.

Tören sonunda katılımcı müdürler ve dereceye giren öğrencilerimiz hatıra fotoğrafı çektirdiler. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

http://kalecik.meb.gov.tr/www/satranc-turnuvasi-galipleri-odullerini-aldi/icerik/406 sitesinden alıntıdır.


1593 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 1 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 89, toplamda ise 123588 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.